Foto Foto Foto Foto

Toruńska Giełda Towarowa od ponad 20-tu lat jest centralnym punktem obrotu hurtowego Torunia i okolic. Na obszarze 4,3 ha znajduje się 130 pawilonów o łącznej powierzchni handlowej blisko 1 ha., a dodatkowo na wydzielonej części placu prowadzony jest handel świeżymi owocami i warzywami bezpośrednio z samochodów przez okolicznych producentów rolnych. 

Obecna infrastruktura wyposażona jest w dojazdy i parkingi co gwarantuje sprawną komunikację. Teren giełdy jest ogrodzony, oświetlony i ma zapewnioną 24 godzinną ochronę. Sprzedaż odbywa się przez 6 dni w tygodniu. Asortyment towarów oferowanych na TGT jest bardzo różnorodny. Można tu kupić nie tylko warzywa, owoce, artykuły spożywcze, ale także artykuły przemysłowe, nabiał, mięso, wędliny, pieczywo, mrożonki, ryby, opakowania a także produkty chemii gospodarczej i  AGD.

Lokalizacja: 
Javascript is required to view this map.
Rodzaj nieruchomości: 
Niezabudowana
Powierzchnia nieruchomości całkowita (m2): 
4 300.00
Powierzchnia nieruchomości użytkowa (m2): 
65.00
Nr telefonu: 
56 66 94 326, 502 636 330
Ulica i numer: 
ul. Chrobrego 105/107
Własność: 
Osoba prawna
Aktualny miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego: 
Tak
Decyzja o warunkach zabudowy: 
Nie
Obecny sposób zagospodarowania: 
Asortyment towarów oferowanych na TGT jest bardzo różnorodny. Można tu kupić nie tylko warzywa, owoce, artykuły spożywcze, ale także artykuły przemysłowe, nabiał, mięso, wędliny, pieczywo, mrożonki, ryby, opakowania a także produkty chemii gospodarczej i AGD.
Elektryczność: 
Tak
Gaz: 
Tak
Woda: 
Tak
Kanalizacja: 
Tak
Sieć telefoniczna: 
Tak
Sieć ciepłownicza: 
Tak
Odprowadzanie wód deszczowych: 
Tak
Sposób udostępnienia nieruchomości: 
wynajem

Data publikacji: 2013-01-11

powrót na początek


powrót na początek